.

קורסים דיגיטלים - בדרך לתפקיד הבא

לקוחות יקרים,

על מנת לאפשר לכם לימוד ושיפור מייומנויות אשר יסייעו לכם להגיע לתפקיד הבא, פתחנו לכם אפשרות לצפייה בסרטונים דיגיטלים בנושא

אורך מרבית הסרטונים הם בין 5-8 דקות. בסרטונים ניתן לצפות בכל זמן ומכל מקום, בנוחיות וגמישות. הסרטונים יתמקדו בכמה נושאים. ביניהם:

  • כיצד לבנות קורות חיים יעילים שיעוררו את תשומת הלב הנכונה והמוטיבציה של מעסיקים עתידיים להזמין אתכם לראיון
  • שימוש פרואקטיבי ברשתות חברתיות (בעיקר לינקדאין), נטוורקינג, הד האנטרס ועוד על מנת להעלות את הסיכויים למצוא את העבודה הנכונה ואפילו משרות מסתתרות מהעין (ומשאר המועמדים)
  • דרכים להתכונן ולקיים ראיונות עבודה בצורה הטובה ביותר, בניית אג׳נדה נכונה ואיך לבטא אותה, מענה על השאלות הקשות בצורה היעילה ביותר, מענה חכם על שאלת ציפיות השכר ועוד..

יוצרת הסרטונים הינה אמי סקליר, בעלת ניסיון של עשרות שנים, הן כסמנכלית משאבי אנוש בארגונים והן בליווי מעברי קריירה. אמי היא בעלת חברת BSuccess - אנשים ארגונים קריירה בע"מ.

החברה הוקמה ב-2016 במטרה להוות בית אחד לאנשים במעברי קריירה ולארגונים על מנת לסייע להם להצליח, ומאז סייעה לאלפי אנשים למצוא את התפקיד הבא.

בהתאם להתקשרות בינינו, אתם מוזמנים לגלול לתחתית העמוד ולסמן את מספר הקורסים עליהם שילמתם ובהם אתם מעוניינים לצפות, אנא חתמו גם על תנאי השימוש בקורסים, ותקבלו מייל עם כל המידע.

הקישורים יהיו פתוחים עבורכם לשבועיים מהרישום והם מיועדים לצפייתכם האישית בלבד!

מחיר לסרטון בודד:

עד 6 סרטונים

90 ש"ח

+ מע״מ

7-12 סרטונים

80 ש"ח

+ מע״מ

מעל 12 סרטונים

68 ש"ח

+ מע״מ

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.